STAR TREK Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

STAR TREK Fórum

Diskuzní fórum o nejlepším seriálu na světě
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Remastered

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
James Sawyer
Admin



Poeet p?íspivku : 7
Age : 36
Registration date : 27. 12. 06

Remastered Empty
PříspěvekPředmět: Remastered   Remastered Icon_minitimeMon Jan 22, 2007 7:04 am

Co si myslíte o nové vylepšené The Original Series?
Mě se to líbí! cheers
Hlavně nově udělané lodě a efekty jsou super...
Návrat nahoru Goto down
https://star-trek.forumczech.com
TOM.Urbi




Poeet p?íspivku : 2
Age : 43
Registration date : 23. 01. 07

Remastered Empty
PříspěvekPředmět: Re: Remastered   Remastered Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 1:45 am

Ahoj jsem tady novej. Doufám, že nás tady bude postupně více.

Jo mě se to taky líbí. Bylo by super, kdyby to taky dávali v TV, ale v ČR jenom ve snu.
Návrat nahoru Goto down
James Sawyer
Admin



Poeet p?íspivku : 7
Age : 36
Registration date : 27. 12. 06

Remastered Empty
PříspěvekPředmět: Re: Remastered   Remastered Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 9:41 am

TOM.Urbi napsal:
Ahoj jsem tady novej. Doufám, že nás tady bude postupně více.

V to taky doufám, ale nic není jisté. Ještě před pár dny jsem myslel, že toto fórum zruším, ale teď když se tu ozval konečně někdo jiný než já, existuje šance, že tohle fórum bude žít...
Ale chtělo by to udělat tomuto fóru nějakou reklamu, nějak ho zviditelnit.

TOM.Urbi napsal:
Jo mě se to taky líbí. Bylo by super, kdyby to taky dávali v TV, ale v ČR jenom ve snu.

V ČR asi těžko - to je pravda, ale v USA nebo kde to už dávali...
Už jsem viděl nějaké torrenty, ale nestahoval jsem je. Mě torrenty nejdou.
Návrat nahoru Goto down
https://star-trek.forumczech.com
TOM.Urbi




Poeet p?íspivku : 2
Age : 43
Registration date : 23. 01. 07

Remastered Empty
PříspěvekPředmět: Re: Remastered   Remastered Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 10:00 pm

Mě torrenty některý jdou. Stahoval jsem přes torrent Star Trek Hidden Frontier (jednu epizodu, zbytek klasicky). Jestli máš nějaký odkaz, tak mě ho prosím pošli a ho vyzkouším jestli to půjde.
No a co se týče reklamy. Znáš www. trekkies.cz ? Určitě jo. Tak tam nabízí reklamu, výměnu bannerů, atd. Tak to skuz.
Návrat nahoru Goto down
Lord_Hell




Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 26. 04. 13

Remastered Empty
PříspěvekPředmět: Re: Remastered   Remastered Icon_minitimeFri Apr 26, 2013 10:30 am

Když už někdo založil téma o Remastered který teď sleduji mám dotaz, Proč nemá Enterprise nemá hangár a raketoplán, v seriálu Star Trek: Enterprise který se odehrává několik let dřív hangár mají. Jde my o to že nechali kvůli rozbitému transportu umrznout lidi na planetě.

Zatím koukám na TOS, ale mám zkouknoutou The Next Generation, Voyager, Enterprise a všechny filmy.
Pomalu se prokousávám první sérii "Star Trek TOS Remastered Bluray 720p" a že bych vyděl nějaké nové efekty to vám nepovím jelikož jsem seriál nikdy nevyděl a pokud byl na českých obrazovkách nebyl jsem na světě, co si pamatuju tak čt dávala The Next Generation což bylo asi 8 let po premiéře v USA.
Jediný co my vadí že nejsou titulky přečasované a také to že občas se ztlumí zvuk a nebo je kamera špinavá prostě v HD jde poznat každý flek ale jde vidět vrásky herců a né nějaká čmouha která by byla u DVD ripu.

Jen tak mimo téma bude noví Star Trek? myslím seriál ne film, filmy si najdu na IMDB tedy pokud bude nějaký 3 film z dnešní doby.

A ještě něco nemá TOS hvězdné datum o hodně dřív než Film Star Trek 2009 který by se měli odehrávat +- ve stejném datu?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Remastered Empty
PříspěvekPředmět: Re: Remastered   Remastered Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Remastered
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
STAR TREK Fórum :: Star Trek seriály :: Star Trek: The Original Series-
Přejdi na: